O Nas

UWAGA! W związku z zagrożeniem epidemiologicznym nastąpiła zmiana godzin pracy Salonów samochodowych i Serwisu AUTO-MOBIL w Gdynia i Wejherowie.
Prosimy o sprawdzenie aktualnego harmonogramu pracy firmy w zakładce "KONTAKT" u góry strony. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.


Auto-Mobil Sp. z o.o. to autoryzowany dealer oraz autoryzowany serwis marek: Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Abarth, Jeep. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie kompleksowej sprzedaży samochodów nowych oraz używanych.
Naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz usług dodatkowych, jak: obsługa finansowa transakcji, ubezpieczenia pojazdów, Centrum Napraw Powypadkowych, serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy, wynajem samochodów (dla firm), ciągłą sprzedaż oryginalnych części zamiennych i akcesoriów oraz okresowe badania techniczne.
Nasz personel z przyjemnością zaprezentuje Państwu każdy z oferowanych przez nas samochodów podczas niezobowiązującej jazdy próbnej, na którą można się umówić w dowolnym momencie dzwoniąc do nas lub osobiście odwiedzając jeden z naszych salonów w:

 

  • Wejherowie, przy ul. Gdańskiej 17 (Fiat Professional) oraz
  • Gdyni, przy ul. Wielkopolskiej 241  (Alfa Romeo, JEEP).

 

Zapraszamy już dziś!

Wybrana lokalizacja