Promocja


W 100% elektryczne, w 100% gotowe do działania.
Teraz z dopłatą w programie „Mój elektryk”

Odkryj rewolucyjne E-Ducato:

- Zasięg nawet do 370 km

- Objętość przedziału ładunkowego – do 11,5 m3

- Największa ładowność w swojej klasie – do 1160 kg

- Dostępne w wersji z homologacją do 4,25 tony

- Baterie 3- lub 5-modułowe o mocy 47 kWh lub 79 kWh z gwarancją

- Bezpłatna obsługa serwisowa na 5 lat (120 tys. km) (120 tys. km)

- Inteligentny port ładowania z możliwością ustawienia przedziału czasowego i mocy ładowania


Już teraz nowe E-Ducato jest dostępne z dopłatą rządową w programie „Mój elektryk”.


• Wsparcie w ramach programu będzie mieć formę dofinansowania do zakupu nowych pojazdów zeroemisyjnych lub dofinansowania do opłat ustalonych w umowach leasingowych.
• Dopłata do zakupu samochodów dostawczych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony może wynosić nawet do 70 000 zł w zależności od deklaracji przebiegu rocznego.
• Warunkiem uzyskania maksymalnej wysokości dopłaty jest użytkowanie pojazdu minimum 2 lata od zakupu.
• Możliwe jest uzyskanie dopłaty na zakup więcej niż jednego samochodu.
• Limity wartości samochodów objętych dofinansowaniem dla przedsiębiorców oraz szczegóły programu dostępne na: https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/o-programie.

Skonfiguruj swoje nowe Ducato, by spełniało wszystkie Twoje potrzeby. Sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Fiata Professional.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Warunki skorzystania z dopłaty w ramach programu „Mój Elektryk”, w szczególności wysokość dopłaty, osoby uprawnione do skorzystania z dopłaty, regulamin naboru wniosków, są dostępne na stronie https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/o-programie. Szczegółowe informacje na temat dostępnych wersji Fiata E-Ducato i aktualnych cen można uzyskać w salonach sprzedaży Fiat Professional. Zdjęcia mają charakter poglądowy, rzeczywisty wygląd samochodu może różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Zasięg do 370 km dot. furgonu L2H1 w cyklu miejskim wg WLTP. Niektóre z prezentowanych elementów wyposażenia są opcjonalne i dodatkowo płatne. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi i dotyczą pojazdów wyprodukowanych.