Promocja


Odkryj bezpieczny, kompaktowy i idealnie dostosowany do Twoich potrzeb samochód dostawczy.

Nowa Panda Van Hybrid jest już dostępna! Teraz jazda po mieście to sama przyjemność.

Ten nowy model łączy kompaktowość, wszechstronność i ładowność do 1 m3, aby sprostać każdemu wyzwaniu, gdziekolwiek musisz się dostać.

Nowa hybrydowa wersja jest wyposażona w nowy 3-cylindrowy silnik wspomagany technologią łagodnej hybrydy 12V w celu zmniejszenia emisji i zużycia paliwa. Technologia wspomagająca w fazie przyspieszania zasilana jest przez akumulator litowo-jonowy, który ładuje się podczas fazy hamowania i zwalniania, bez konieczności stosowania zewnętrznego zasilania.

Mniejsze zużycie paliwa, mniejsze koszty, mniej zanieczyszczeń - to zyskujesz dzięki nowej Pandzie Van Hybrid.

Teraz Fiat Panda Van dla Twojej firmy już od 51 321 zł netto.

Skonfiguruj swojego nowego dostawczego Fiata, sprawdź samochody dostępne od ręki lub znajdź najbliższego dealera Fiata Professional.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Cena 51 321 zł netto dotyczy Fiata Panda Van Business 1.0 GSE Hybrid 70KM E6D i obowiązuje do odwołania. Informacja jest skierowana do przedsiębiorców. Prezentacja produktu w materiale reklamowym ma charakter poglądowy. Wygląd oraz podane parametry pojazdu mogą różnić się od prezentowanych w materiale lub być dostępne za dodatkową opłatą, w zależności od wybranej wersji. Nawigacja Blue&Me Tom Tom 2 Live stanowi wyposażenie opcjonalne, dodatkowo płatne. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny. O szczegóły pytaj w autoryzowanych salonach Fiata. Dane spółki: FCA Poland S.A. ul. M. Grażyńskiego 141, 43-300 Bielsko-Biała.
Podane ceny są cenami orientacyjnymi i dotyczą pojazdów wyprodukowanych.