Promocja

Niska rata, elastyczna formuła i przejrzyste warunki.

Atrakcyjne finansowanie niezawodnego Jeepa dla Twojej firmy.

Wynajem Smart Renting to nowa elastyczna formuła finansowania aut Jeep® dla firm, oferowana przez Leasys. Co miesiąc płacisz stały czynsz, od razu poznajesz wartość wykupu samochodu i masz możliwość jego pierwokupu po zakończeniu umowy.

• Okres finansowania 12 - 60 miesięcy
• Opłata wstępna od 0% do 30%
• Przebieg w kontakcie 10 000 - 180 000 km
• Obowiązkowe usługi: samochód zastępczy oraz Assistance
• Możliwość rozszerzenia zakresu usług zawartych w racie
Wartość wykupu samochodu znana przy zawieraniu umowy
Możliwość pierwokupu samochodu przez klienta po zakończeniu umowy

Sprawdź wysokość raty wynajmu w kalkulatorze rat wynajmu na stronie https://finansowanie.jeep.pl/wynajem Wystarczy, że wybierzesz preferowane parametry: przebieg, wpłatę i jeden z 3 dostępnych pakietów.

Przekonaj się o zaletach wynajmu Smart Renting i możliwościach samochodów Jeep®. Wejdź na https://finansowanie.jeep.pl/wynajem i dowiedz się więcej na temat naszej oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta dotyczy wybranych wersji Jeep® i jest skierowana wyłącznie do przedsiębiorców. Szczegółowe warunki wynajmu określone są w umowie. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły akcji i warunki umowy wynajmu oraz informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska dostępne są u dealerów Jeepa.

Logo