Promocja

Jeep® Compass od 920 zł netto/mies. w wynajmie Smart Renting dla firm.

Innowacyjny design i najnowocześniejsze technologie.

Odkryj kultowego kompaktowego SUV-a w nowej odsłonie. Nowy Jeep® Compass jest wyposażony w najnowocześniejszą technologię, która przenosi wrażenia z jazdy na nowy poziom. Nowy 10.1” system multimedialny Uconnect™ ułatwia nawigację i integrację ze smartfonem, a usługi Uconnect pozwalają zarządzać samochodem na odległość.

Całkowicie nowe wnętrze zachwyca doskonałym połączeniem komfortu, technologii i wyrafinowanego stylu. Deska rozdzielcza z 10,25” wyświetlaczem panelu instrumentów Full HD i wielofunkcyjna kierownica zostały zaprojektowana na nowo. Jeszcze więcej przestrzeni zapewniają pojemne schowki z przestrzenią powiększoną z 2,8 l do 7,2 l.

Nadwozie ze światłami Full LED, które podkreślają ostrzejsze, bardziej nowoczesne linie, zyskało dynamiczny charakter. Dzięki nowym reflektorom Compass jeszcze bardziej wyróżnia się na drodze.

Nowa gama wydajnych silników nowej generacji, które ograniczają zużycie paliwa i emisję spalin, zapewnia wysokie osiągi Compassa. Silnik Diesla 1.6 Multijet II ma teraz moc zwiększoną do 130 KM. Turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 130 KM ze skrzynią manualną oraz 150 KM ze skrzynią automatyczną DDCT zapewniają dynamikę i wydajność.

Smart Renting to najnowszy program wynajmu dla firm. Dzięki przejrzystym warunkom oferty wartość wykupu Jeepa poznasz już w momencie zawarcia umowy, masz również możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy wynajmu.

• Okres wynajmu 36 miesięcy
• 10% wpłaty własnej
• Limit 10 000 km rocznie
• Assistance i samochód zastępczy zawarte w racie
• Możliwość pierwokupu samochodu po zakończeniu umowy
• Elastyczna formuła: po zakończeniu umowy decydujesz, czy przejmujesz samochód na własność, wybierasz nowe auto lub je zwracasz

Nowy Jeep® Compass w wynajmie Smart Renting od 920 zł netto/mies.

Poznaj szczegóły oferty.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń już teraz

Wynajmujący: Leasys Polska Sp. z o.o. Wynajem Smart Renting jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Rata wynajmu 920 PLN netto dotyczy samochodu Jeep Compass LIMITED GSE T4 Turbo 130KM M6 w umowie na 36 miesięcy, z limitem 10 000 km rocznie, wpłata własna 10% ceny katalogowej. W podanej racie zawarte są usługa Assistance wraz z samochodem zastępczym. Zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności finansowej klienta. Akcja ograniczona w czasie. Szczegóły akcji są dostępne u autoryzowanych dealerów Jeep. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu oraz opcje jego wyposażenia mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony środowiska oraz dostępnych konfiguracji i dodatkowo płatnych opcji dostępne u dealerów sieci Jeep.

Logo